Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W chwili obecnej, do Działu dystrybucji w O2C, poszukujemy kandydata/-ki do pracy na stanowisku:

Junior Customer Analyst

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem rozliczania rabatów (przygotowanie rabatów na podstawie danych, weryfikacja, zlecenie wystawiania korekt) oraz monitorowanie statusu rabatów
  • Przygotowywanie raportów bieżących i cyklicznych
  • Rozliczanie bonusów kwartalnych
  • Zapewnienie wymaganego wsparcia dla zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (profil finansowy, ekonomiczny lub pokrewny)
  • Doświadczenie w analizie danych
  • Doskonałe umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Bardzo dobra znajomość SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa i pasja do działania, proaktywna postawa
  • Samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną - umowa na zastępstwo do końca lipca 2018
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia i rozwoju
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając na Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).