W chwili obecnej poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny ds. Szkoleń

Teren pracy: woj. śląskie
Preferowane miejsce zamieszkania: Katowice

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z farmaceutami oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem farmaceutycznym,
  • Promowanie produktów firmy Bayer poprzez edukację, prezentacje i szkolenia dla farmaceutów w aptekach,
  • Realizacja założonego planu dystrybucji i sprzedaży w regionie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne mile widziane),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny.

Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej firmie, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj! Prześlij swoje CV klikając na Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).