Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W chwili obecnej, do działu Regulatory Affairs, poszukujemy kandydata/-ki do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Rejestracji

Miejsce pracy: Warszawa
Okres współpracy: 24 miesiące

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie oraz utrzymywanie w obrocie produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków zgodnie z przepisami prawa narodowego i europejskiego oraz zgodnie ze standardami firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz wniosków do zmian porejestracyjnych,  przedłużenia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego w procedurach narodowych i europejskich,
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz wniosków do badań klinicznych,
  • Śledzenie uregulowań prawnych polskich i europejskich dotyczących procedur rejestracyjnych dla produktów leczniczych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu farmaceutycznym, biologicznym, chemicznym lub pokrewnym,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy Dziale Rejestracji w zakresie wprowadzania produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków oraz zgłaszania badań klinicznych,
  • Dobra znajomość polskich i europejskich przepisów w zakresie prawa farmaceutycznego oraz zagadnień dotyczących prawa żywnościowego oraz prawa kosmetycznego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość programów MS Office,
  • Zdolności organizacyjne, obowiązkowość, dbałość o szczegóły,
  • Entuzjazmu i chęci podejmowania wyzwań oraz innowacyjnych rozwiązań,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju rynku farmaceutycznego w stabilnej firmie farmaceutycznej,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w koleżeńskim, zgranym zespole,

Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej firmie, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj!

Prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając na Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).