Księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk

W Bayer Service Center Gdańsk będziesz miał/a unikalną możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowej organizacji i możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie wspierającej rozwój pracowników.

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca w obszarze rzetelnej i terminowej realizacji standardowych procesów księgowych (AA, AP, AR, IC, GL) w oparciu o obowiązujące procedury i politykę,
  • zapewnienie ciągłości i efektywności procesów księgowych,
  • ciągłe udoskonalanie i poprawa jakości i wydajności procesów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne jako atut),
  • 2-4 lata doświadczenia w obszarze księgowości,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Centrum Usług Finansowo – Księgowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,li>
  • bardzo dobra znajomość jednego lub więcej z następujących języków: węgierski, czeski, słowacki, niemiecki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, rumuński, rosyjski, kazachski, ukraiński , szwedzki, duński, norweski, fiński, litewski, łotewski, estoński,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • motywacja i dobra organizacja pracy,
  • dokładność i rzetelność,
  • gotowość i chęć do nauki,
  • doświadczenie w pracy z programem SAP R/3 FI/CO jako atut.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny w języku angielskim)

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą
z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).