Team Leader

Miejsce pracy: Gdańsk

W Bayer Service Center Gdańsk będziesz miał/a unikalną możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowej organizacji i możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie wspierającej rozwój pracowników.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie terminowej i rzetelnej realizacji transakcji księgowych zgodnie z obowiązującymi procedurami księgowymi,
  • umiejętność przewodzenia, zarządzania i motywowania zespołu 15-20 osób,
  • wprowadzanie nieustannych usprawnień wyników w pracy indywidualnej zarówno zespołu jak i przebiegu procesów,
  • weryfikacja i rozwiązywanie kwestii i zapytań od akcjonariuszy (klientów zewnętrznych),
  • monitorowanie i raportowanie wyników,
  • współpraca przy monitoringu wyników niezgodnych z Service Level Agreements,
  • działanie zgodnie z obowiązująca polityką i procedurami.

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów ekonomicznych lub pokrewnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 4 lata,
  • gruntowna wiedza techniczna dotycząca procesów księgowych oraz międzynarodowych standardów księgowości,
  • doświadczenie zawodowe w centrum finansowo -księgowym będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, dodatkowo znajomość j. niemieckiego będzie atutem, znajomość innych języków mile widziane,
  • biegła obsługa MS Office, znajomość SAP FI będzie atutem,
  • motywacja do pracy i wysokie zdolności organizacyjne,
  • zdolność motywowania innych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i dokładność,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny w języku angielskim)

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą
z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).