Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/-kę na stanowisko:

Praktykant/-ka ds. raportów w dziale Controllingu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz zgodnie z założeniami i potrzebami firmy,
  • Współpraca z biznesem i Centralą (w j. angielskim) w ramach dostarczania danych i analiz,
  • Współpraca z innymi działami serwisowym,
  • Udział w pracach budżetowych i forecastach
  • Wprowadzenie budżetu i danych do systemu,
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i roku oraz przygotowanie rezerw,
  • Udział w obecnych i nowych projektach w dziale,

Wymagania:

  • Student 4/5 roku lub absolwent (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, sumienność i dbałość o szczegóły,
  • Dokładność i terminowość w przygotowywaniu raportów i analiz,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zaawansowanaznajomość MS Excel,
  • Dobra organizacja pracy – umiejętność ustalania priorytetów,
  • Znajomość SAP będzie dużym atutem,

Oferujemy:

  • Płatne praktyki na okres 3-4 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • Wsparcie doświadczonych opiekunów/mentorów – ekspertów w swojej dziedzinie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole wysokiej klasy profesjonalistów w międzynarodowej organizacji,
  • Ciekawą i pełną wyzwań praktykę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,

Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej firmie, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj!

Prześlij swoje CV klikając na Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochroniedanych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).”