Service Center Gdansk

Centrum finansowo-księgowe

Zlokalizowane w Trójmieście, Service Center Gdańsk (SCG) to centrum finansowo-księgowe firmy Bayer. Centrum Serwisowe zostało utworzone w 2012 roku i zatrudnia blisko 400 osób.

SCG jest częścią globalnej sieci centrów serwisowych świadczących usługi takie jak: księgowanie środków trwałych, należności i zobowiązań czy rozliczanie kosztów podróży.  Celem SCG jest zwiększanie elastyczności procesów i ich wydajności oraz podnoszenie standardów jakości usług finansowo-księgowych w Bayer.

SCG obsługuje spółki Bayer z Europy Środkowej i Wschodniej . Ze względu na ciągły kontakt z klientami z różnych regionów oraz charakter świadczonych usług, SCG zatrudnia osoby ze znajomością języków obcych, a także doświadczeniem w zakresie rachunkowości.

Kompetencje absolwentów i profesjonalistów, poziom znajomości języków obcych oraz nowoczesne biurowce na Pomorzu to główne powody wyboru Gdańska na lokalizację Centrum. Trójmiasto to ważny ośrodek akademicki, co gwarantuje dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

Swojego wsparcia dla inwestycji w Gdańsku udzieliły instytucje lokalne: Miasto Gdańsk oraz Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego InvestGDA.


  
   
-------------------------
( English version )