Promocja ekologiczna

Ekologia w Obiektywie 2010

Ekologia w Obiektywie 2010 - „Bioróżnorodność”

X Ogólnopolski Otwarty Konkurs Fotograficzny firmy Bayer rozstrzygnięty!

Jury w składzie:

Anna Brzezińska-Skarżyńska
Magdalena Machinko-Nagrabecka
Dariusz Majgier
Chris Niedenthal
Zbigniew Włodarski
Monika Lechowska
Przyznało następujące nagrody:

     Grand Prix 6.000,-zł  Grand Prix - Piotr Chara - "Taniec"

Kategoria Profesjonaliści:

    • Nagroda Główna - Dorośli / Aparat Fotograficzny:  Leszek Romanek "na ukos ..."   
    • Nagroda Główna - Dorośli / Telefon Komórkowy: Anna Dudziec "Stan oblężenia"
    • Nagroda Główna - Dorośli / Przetworzone Cyfrowo: Dorota Krauze "Bielinek"
    • Nagroda Główna - Młodzież / Aparat Fotograficzny: Krzysztof Gardziejewski "Mucha"
    • Nagroda Główna - Młodzież / Przetworzone Cyfrowo: Monika Kudas "Czerwień"

Nagrodą w kategorii młodzieżowej są warsztaty fotograficzne

i wyróżnienia:

Katarzyan Klich "piękno barw."
Wlodek Staszczyk "Obcy"
Agnieszka Janoszka "glam lady."
Karol Zieliński "naprzód"
Barbara Galińska "na barana"
Wit Zwierzchowski "zawisak"
Konrad Smoliński "W grupie chrupie"
Piotr Gajek "Muchołówka"
Łukasz Kałębasiak "Śpiew"
Adam Wasilewski "skowroni śpiew trwa"
andrzej firkowski "kolonia"
Sebastian Koczwara "o00o"
Piotr Chara "potyczka sąsiedzka"
Marcin Nawrocki "primabalerina"
Artur Blicharski "mieszkanie na parterze"
Jolanta Jóźków "Różnorodność"
Jacek Niewczas "Dyktatura kłosu"
Wojciech Dziadosz "Ciepło i zimno"
Krzysztof Gardziejewski "Mucha"
Beata Szymiec "Zmagania gąsieniczki..."


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GALERIA LAUREATÓW 2010

Grand Prix:  Piotr Chara "taniec"

Grand Prix - Piotr Chara - "Taniec"

 
Nagroda Główna - Dorośli / Aparat Fotograficzny: Leszek Romanek "na ukos ..."

Nagroda Główna - Dorośli / Aparat Fotograficzny:  Leszek Romanek "na ukos ..."

Nagroda Główna - Dorośli / Telefon Komórkowy: Anna Dudziec "Stan oblężenia"

Nagroda Główna - Dorośli / Telefon Komórkowy: Anna Dudziec "Stan oblężenia"

Nagroda Główna - Dorośli / Przetworzone Cyfrowo    Dorota Krauze Bielinek

 

 

Nagroda Główna - Dorośli / Przetworzone Cyfrowo: Dorota Krauze "Bielinek"

Nagroda Główna - Młodzież / Aparat Fotograficzny: Krzysztof Gardziejewski "Mucha"

Nagroda Główna - Młodzież / Aparat Fotograficzny: Krzysztof Gardziejewski "Mucha"

Nagroda Główna - Młodzież / Przetworzone Cyfrowo: Monika Kudas "Czerwień"

Nagroda Główna - Młodzież / Przetworzone Cyfrowo: Monika Kudas "Czerwień"