Dlaczego Bayer?

 

Jesteśmy innowacyjną firmą, liderem w zakresie ochrony zdrowia ludzi, zwierząt i roślin. Nasz rozwój napędza pasja innowacji – jeśli ją posiadasz, będziesz mieć wpływ na świat, nie tylko dziś, ale także w przyszłości.

 

Odkryj, jakie możliwości daje Tobie Bayer jako pracodawca.

 

Odwiedź nasz profil w serwisie Pracuj.pl.

 

Rozwój kariery


W Bayer doceniamy talenty, bo dzięki nim czerpiemy korzyści z ich innowacyjnych pomysłów, perspektywicznego myślenia i doświadczenia, które wnoszą. Wspieramy pracowników, którzy dążą do rozwoju, są zmotywowani, otwarci na nowe rozwiązania i kwestionują staus quo. Nasi menedżerowie aktywnie angażują się w proces identyfikacji i wspieranie talentów w swoich zespołach. Oferujemy rozwój międzynarodowej kariery w ramach globalnych struktur Bayer.


Przejdź do aktualnych ofert pracy

Wynagrodzenie i benefity


W Bayer wynagrodzenie pracowników zależy od wyników indywidualnych i finansowych sukcesów firmy.

Pracownikom oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych: premie roczne, pakiet VIP ubezpieczenia medycznego (łącznie z opieką stomatologiczną), ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, fundusz emerytalny, karty sportowe, dofinasowanie do posiłków dla pracowników biura, dostęp do platformy MultiBenefit, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie nauki.

 

Bayer Academy


Bayer Academy to wieloetapowy program nauczania, w którym koncentrujemy się na rozwoju umiejętności przywódczych i precyzowaniu kluczowych kompetencji opartych na wartościach LIFE.


Dowiedz się więcej

 

 
 

 

Kultura innowacji


Bayer jest firmą innowacyjną o długiej tradycji w badaniach i rozwoju. Innowacje to nasza siła, to dzięki nim rozwijamy się i odnosimy sukces. Zgodnie z hasłem marki pracodawcy Passion to innovate | Power to change, szukamy ludzi, dla których innowacyjność jest prawdziwą pasją i dajemy im warunki do wprowadzania zmian.

 

 

Work-life balance


Jako nowoczesny pracodawca, dbamy o pracowników oraz pomagamy im znaleźć równowagę między rozwojem zawodowym a życiem osobistym. Nasz model organizacji czasu pracy umożliwia pracownikom osiągnąć wysoki poziom elastyczności przy organizowaniu działań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Profesjonalizm i odpowiedzialność


W Bayer łączymy profesjonalizm, międzynarodowe doświadczenie z kulturą odpowiedzialności społecznej. Bayer jest jednym z najbardziej pożądanych i atrakcyjnych pracodawców w Polsce i na świecie.


Dowiedz się więcej