Praca w Bayer

Bez względu na Twoje zainteresowania zawodowe i etap kariery, na którym obecnie się znajdujesz, Bayer oferuje możliwości rozwoju w kluczowych dziedzinach innowacji naukowych. Sprawdź jak możesz rozwijać się w Bayer.

Profesjonaliściprofesjonalisci.jpg  

Jeśli chcesz rozwijać się w nowym kierunku lub iść do przodu na bieżącej ścieżce kariery, dołącz do grupy doświadczonych profesjonalistów, którym Bayer oferuje szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na kontynuację Twojej osobistej historii sukcesu  
 
Zobacz więcej: Oferty pracyService Center Gdańskksiegowi.jpg  

Bayer Service Center Gdańsk to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która poszukuje zdolnych, wykształconych i pełnych energii osób, dla których praca w centrum finansowo – księgowym jest szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o globalnie rozpoznawalnej marce.  
 
Zobacz więcej: Oferty pracyStudenci i absolwencistudenci.jpg  

Bayer oferuje doskonałe możliwości rozwoju dla studentów i absolwentów, którzy są gotowi do korzystania ze swojej wiedzy teoretycznej i naukowej w świecie pracy. Czekamy na Ciebie!  
 
Zobacz więcej: Oferty praktykMiędzynarodowa kariera 

Dzięki międzynarodowej obecności - lokalizacji na sześciu kontynentach i ponad 118 900 pracownikom Bayer może oferować swoje rozwiązania w każdej szerokości geograficznej, dopasowując je ze swojego szerokiego portfolio.  
 
Zobacz więcej: Job search