Asystent/-ka Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań i  projektów,
  • zamawianie towarów i usług, rozliczanie faktur,
  • obsługa i aktualizacja baz danych,
  • obsługa klientów Działu: rozliczenia programów, przesyłanie ofert handlowych, cenników, dokumentacja rozliczeniowa klientów,
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji,
  • organizacja spotkań, wyjazdów służbowych oraz spotkań biznesowych (również rezerwacje lotnicze i hotelowe),
  • zaopatrywanie Działu w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania,
  • koordynacja i kontrola  obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów,
  • wykonywanie innych prac administracyjnych,  zleconych w ramach Działu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, lub student/ka ostatniego roku
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich i w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (gł. Excel i PowerPoint),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, asertywność, zdecydowanie

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia w cenionej międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • pracę w dynamicznym zespole zapewniającym przyjazną atmosferę i pomocną dłoń
  • pyszną kawę w doborowym towarzystwie, zajęcia z jogi z widokiem na Warszawę
  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i kwalifikacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna ze stomatologią i rehabilitacją, prywatne ubezpieczenie na
  • zdrowie i życie, dofinansowanie do karty sportowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).