Specjalista ds. Logistyki w Dziale Supply Chain

Workplace: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Bayer Sp. z o.o. w ramach dostępności produktów i zmian opakowaniowych.
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów i dostępności produktów do sprzedaży poprzez stałą analizę sytuacji magazynowej vs. plany dostaw i plany sprzedaży.
  • Komunikacja i współpraca z dostawcami w j. angielskim. Potwierdzanie i kontrola terminów dostaw.
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Hurtowni i współpracującymi Działami (Obsługi Klienta, Dystrybucji, Jakości, Regulatory, Kontrolingu)
  • Przygotowywanie analiz, prezentacji i raportów zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Aktywny udział w spotkaniach Działów Biznesowych
  • Aktualizacja planów sprzedaży w systemie APO, śledzenie zmian
  • Udział w nowych projektach działu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki lub na pokrewnym stanowisku (minimum 0,5 roku)
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość Ms Excel na dobrym poziomie
  • Znajomość SAP, APO będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i terminowość w zakresie powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość na zmiany i nowe projekty

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia i rozwoju
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych.