W związku z rozwojem organizacji oraz rozbudową działu, w chwili obecnej poszukujemy utalentowanych kandydatów/ek do Działu Consumer Health na stanowisko:

Specjalista ds. Szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie merytorycznej kontroli nad treścią programów szkoleniowych skierowanych do Przedstawicieli Medycznych,
  • Prowadzenie globalnych procesów projektowych w Bayer Consumer Health
  • Koordynowanie procesów e-learningowych, e-testingowych i e-feedbackowych wspierających aktywności biznesowe i wiedzę produktową Działu Consumer Health
  • Zarządzanie kontaktami i kontraktami z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych i monitorowanie ich jakości,
  • Samodzielne prowadzenie warsztatów z zakresu: prezentacje perswazyjne, wywieranie wpływu, kreatywność w biznesie, sztuka sprzedaży, negocjacje, feedback,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla reprezentantów medycznych i farmaceutycznych,
  • Prowadzenie indywidualnych sesji coaching’owych w terenie (cała Polska),

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku trenera dla zespołów sprzedaży,
  • Znajomość rynku zagadnień szkoleniowych oraz trendów biznesowych w sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w firmie farmaceutycznej lub FMCG
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Innowacyjność, otwartość na zmiany i gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań,
  • Charyzma, pozytywna energia i umiejętność zarządzenia grupą szkoleniową,
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i z uczestnikami szkoleń,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznych ramach czasowych na terenie całej Polski,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając na Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).