Historie z pasją

„Passion to innovate | Power to change” – to hasło oddaje wyjątkowy charakter pracy w Bayer. Jeśli masz w sobie pasję tworzenia, myślisz innowacyjnie, my damy Ci siłę do wprowadzania zmian. Sprawdź na przykładzie niezwykłych historii fotografii jak te pojęcia rozumiemy.

Dawid i Goliat

Dzięki wielkiej pasji, zaangażowaniu i wytrwałości można wspólnie kwestionować status quo i zmieniać świat na lepsze. Przekonaj się sam.

Czytaj więcej

Zielone dachy

Zmiana nieużywanych przestrzeni miejskich w urodzajne tereny zielone czyni miasto zdrowszym i lepszym do życia dla jego mieszkańców. Dowiedz się więcej o zielonych dachach i sprawdź, w których lokalizacjach Bayer je wykorzystujemy.

Czytaj wiecej

Badacze za kręgiem polarnym

Zorza polarna symbolizuje zobowiązanie Passion to innovate I Power to change – a także motywację i chęć, by wyruszyć w nieznane. Dowiedz się więcej w jaki sposób wykonano to zdjęcie i co ma wspólnego z pracą naukowców.

Czytaj więcej

Nakarmić głodną planetę

Ryż jest ważnym źródłem pożywienia dla dużej części ludzkości, a Bayer pomaga rolnikom, aby zwiększyć swoje zbiory. Dowiedz się, jak możemy im pomóc.

Czytaj więcej